0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Графиката на Елина
« Отговор #20 -: Октомври 05, 2008, 15:01:46 pm »
Криска наслаждаваме се но идва момент след дългото чакане в който мислиш само за това.Знам че не е правилно и се опитвам да го променя но който и да ми каже да се успокоя и да не мисля за това мога да кажа че не се получава много успешно.Стискам палци и на теб-я кажи защо си криеш графиката ти аааа? :)
Денис дано си права че е имало ову.А за ЦС сигурна съм че не е от възбуда защото беше на лице през деня.Аз по принцип почти през целия цикъл имам течение което го смятам за нормално но сега от 1-2 дни и него го няма.Разпознавам и сп...та която изтича на другия ден след полов акт ако е бил вечер и съм заспала.Затова си мисля че я разпазнавам ЦС но все пак не мога да бъда сигурна както ти казваш трябва добре да е запознат човек и да има опит-а аз не твърдя че съм но се опитвам.
Благодаря ви момичета :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Графиката на Елина
« Отговор #21 -: Октомври 05, 2008, 20:59:32 pm »
Криска наслаждаваме се но идва момент след дългото чакане в който мислиш само за това.Знам че не е правилно и се опитвам да го променя но който и да ми каже да се успокоя и да не мисля за това мога да кажа че не се получава много успешно.Стискам палци и на теб-я кажи защо си криеш графиката ти аааа?
Денис дано си права че е имало ову.А за ЦС сигурна съм че не е от възбуда защото беше на лице през деня.Аз по принцип почти през целия цикъл имам течение което го смятам за нормално но сега от 1-2 дни и него го няма.Разпознавам и сп...та която изтича на другия ден след полов акт ако е бил вечер и съм заспала.Затова си мисля че я разпазнавам ЦС но все пак не мога да бъда сигурна както ти казваш трябва добре да е запознат човек и да има опит-а аз не твърдя че съм но се опитвам.
Благодаря ви момичета


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Графиката на Елина
« Отговор #22 -: Октомври 06, 2008, 09:18:56 am »
Миличка аз съм така от 4 години и идва един момент в който ти писва да мислиш за това (обратния ефект)...и то точно в този момент взима че се получава! Какво ти е състоянието на теб? Аз съм със СПКЯ и 2007 ми правиха коремна операция - допреди това нямах ову. От тогава насам забременях 1 път Май месец но се наложи да правиме аборт  :( Този месец силно се надявам да е нашия  :wink:
Re: Графиката на Елина
« Отговор #23 -: Октомври 08, 2008, 07:28:04 am »
Момичета тази сутрин дигиталния ми отчете 36,9 но нещо ме съмнява дали е наред.Издаваше звуци вече след измерването-като изключим първото пиукане- и екранчето му нещо беше малко мътно.След това реших да измеря с живачен който също ми беше под ръка и той отчете 37,10.Записах стойността от живачния в графиката си като мисля да продължа с него.Правилно ли е или по-добре да си изкарам месеца с дигиталния?И по принцип такава разлика ли дават дигиталния и живачния както се получи при мен-не трябва ли да отчитат еднакво ,и с двата мерих анално?

ПП.Криска по-горе описах моята история мила.Много се радвам за теб мила  :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Графиката на Елина
« Отговор #24 -: Октомври 08, 2008, 08:33:34 am »
Продължи с живачният терм-р, но си отбележи в графиката и когато искаш коментар напомняй за това

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Графиката на Елина
« Отговор #25 -: Октомври 16, 2008, 07:44:44 am »
Май се е задала лелката  :bonk:
Между другото реших да си изкарам месеца с дигиталния а от другия ще го сменя.
« Последна редакция: Октомври 16, 2008, 07:46:50 am от elina0102 »


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Графиката на Елина
« Отговор #26 -: Октомври 16, 2008, 09:13:15 am »
И на мен ми се струва че гадината идва миличка но дано да не съм права дано утре бт се покачи, :crossfingers: :bighug:


Re: Графиката на Елина
« Отговор #27 -: Октомври 17, 2008, 07:40:42 am »
Дааааа идва си лелката и то по часовнииик.Това е единственото хубаво в случая.Днес за момента имам само зацапване но по-късно през деня ще си мине направо в М.Още не съм го отбелязала защото ще ви помоля за коментар като цяло за този цикъл.Благодаря ви момичета. :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Графиката на Елина
« Отговор #28 -: Октомври 17, 2008, 07:49:49 am »
Ами хубава овулация е имало като се съди по разликата от ФФ и ЛФ.Уцелили сте момента , но явно не сте имали късмет да стане този месец.
 Това не означава , че другия месец няма да стане! :goodluck: