0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какво става с този сайт???
« -: Февруари 09, 2008, 21:19:24 pm »
искам да питам,какво става с този сайт,напоследък постоянно не мога да влезна,и  ми изписва следното.......


Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.
*
Re: Какво става с този сайт???
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2008, 22:48:20 pm »
Все по - трудно става свързването със сайта на зачатие. Понякога се губи връзката и при опит за публикуване на отговор, и при  разглеждане на темите.
*
Re: Какво става с този сайт???
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2008, 23:42:52 pm »
и при мен е така
особенно преди обед и към 22 часа
Re: Какво става с този сайт???
« Отговор #3 -: Февруари 09, 2008, 23:46:41 pm »
Подкрепям ви и аз милички, днес едва сега успявам да се свържа и да вляза. С всеки ден все по неуспешно става! :(
*
Re: Какво става с този сайт???
« Отговор #4 -: Февруари 10, 2008, 10:08:16 am »
Момичета, знаем за този проблем, защото и на нас ни го изписва често това съобщение. Натоварването на сървъра стана много голямо (от последната инсталация на форума). Вече има над 7000 уникални посещения на форума на ден, а в даден момент посетителите, които са онлайн достига до над 300 в определени часове от деня. Това обяснява и срвививите, които се получават често напоследък. В момента се работи по въпроса, като се отстраняват от нашия сървър други клиенти с голям трафик и се местят на нова машина. Вече двама са преместени. Ако следващата седмица няма резултат вероятно ще се преместят и други. В по-дългосрочен план, около 1-2 месеца, възнамеряваме да подменим версията на софтуера на форума, като се надяваме, че тя ще бъде по-стабилна и оптимизирана за такъв трафик. Имаме предвид ситуацията. Нас освен, че ни дразни това, което дразни вас, ни притеснява и факта, че и самите вие имате затруднения с достъпа до форума.
Искам да ви се извиня за неудобствата и да ви кажа, че по въпроса се работи и мисли.
*
Re: Какво става с този сайт???
« Отговор #5 -: Февруари 10, 2008, 10:28:16 am »
Благодаря на Сygnus за разясненията и усилията на всички, които правят този сайт. Основно проблема е при влизането във форума, отнема ни много нерви и време, а за жалост много от нас не разполагат с такова. Дано нещата се оправят!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво става с този сайт???
« Отговор #6 -: Февруари 10, 2008, 12:35:37 pm »
cygnus,благодаря ти за разясненията !оценявам работа на целия екип и съм ви много благодарна. :D
*