0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
ОЛИМЕД-Варна!
« -: Юни 12, 2008, 22:18:54 pm »
Тази тема  е малко странна  може би.
 :wink:
Досега слушах повече критика и негативии за тази клиника.
Искам с нея да дадем шанс  момичета да проговорят и пишат как и какво са приживели при своите опити инвитро,икси и инсеминации!
Имам информация от присъстващи лекари и гости на вчерашния "Открит форум",че има доста успели от тази клиника.

Хайде момичета дайте още надежди
и вяра!
Пишете!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: ОЛИМЕД-Варна!
« Отговор #1 -: Юни 13, 2008, 09:35:10 am »
Valikir както знаиш аз посещавам тази клиника ами много сам доволна
Re: ОЛИМЕД-Варна!
« Отговор #2 -: Август 23, 2008, 09:03:53 am »
Аз ходя също в клиника Олимед и съм безкрайно доволна.След втори опит инвитро съм бременна вече в 4 месец,а за целия екип на балницата просто нямам думи всички са много  добри и любезни. :D
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ОЛИМЕД-Варна!
« Отговор #3 -: Август 23, 2008, 14:37:44 pm »
  mmmimi,радваме се много за теб!Леко бременеене до края и успешен финал!  :goodluck: Ако не ти представлява трудност,напиши малко подробности за опита ти.При кой екип беше,стимулация,пукнкция,трансфер...Как те следиха,цените как са и т.н...Предварително благодаря,ще бъде полезна информация.
*
Re: ОЛИМЕД-Варна!
« Отговор #4 -: Август 24, 2008, 08:18:19 am »
Аз ходя също в клиника Олимед и съм безкрайно доволна.След втори опит инвитро съм бременна вече в 4 месец,а за целия екип на балницата просто нямам думи всички са много  добри и любезни. :D

Честито! Лека бременност и хубав финал. 
Re: ОЛИМЕД-Варна!
« Отговор #5 -: Август 25, 2008, 11:48:40 am »
Здравете отново от около година и половина посещвам тази клиника.Първият ми опит беше неуспещен(имах си лични проблеми и може би това е добринесло до голяма степен за (-)резултат)При стимулация и трансфер  подих при Симеонова и Цветкова а пункцията ми я прави Монастирска.Инвитро ми струваше 2800лв,лекарствата някъде около 1500лв ми излязоха.С една запушена тръба съм и повишени NK клетки заради които имах няколко вливания на интралипид.и така резултата е близнаци.
Не е имало момент през цялото това време да съм се отчайвала.
УСПЕХ И КЪСМЕТ на всички дано и вие изпитате това чуство на (+) резултат.
 :D
*

    audifen

  • **
  • 99
  • Обичам да обичам!
Re: ОЛИМЕД-Варна!
« Отговор #6 -: Август 25, 2008, 12:09:11 pm »
mmmimiчестито!
Какъв е процента на NK клетките и къде прави вливанията на интралипид?
*
Re: ОЛИМЕД-Варна!
« Отговор #7 -: Август 25, 2008, 12:49:14 pm »
Здравете отново от около година и половина посещвам тази клиника.Първият ми опит беше неуспещен(имах си лични проблеми и може би това е добринесло до голяма степен за (-)резултат)При стимулация и трансфер  подих при Симеонова и Цветкова а пункцията ми я прави Монастирска.Инвитро ми струваше 2800лв,лекарствата някъде около 1500лв ми излязоха.С една запушена тръба съм и повишени NK клетки заради които имах няколко вливания на интралипид.и така резултата е близнаци.
Не е имало момент през цялото това време да съм се отчайвала.
УСПЕХ И КЪСМЕТ на всички дано и вие изпитате това чуство на (+) резултат.
 :D
Честито и безпроблемна бременност!
Re: ОЛИМЕД-Варна!
« Отговор #8 -: Август 26, 2008, 09:30:25 am »
NK- клетките последно бяха 16.06%  преди това бяха малко по високи.Вливанията ми ги правят в клиниката.
*
Re: ОЛИМЕД-Варна!
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2008, 17:03:33 pm »
УСПЕВАЕМОСТА НА ТАЗИ КЛИНИКА Е ЕДВА 11% НО.... САМО С ТЯХНА ПОМОшТ МОЖЕМ ДА КАНДИДАТСТВАМЕ КЬМ ОБшТИНАТА ЗА БЕЗПЛАТНАТА ПРОГРАМА! ....................
:)