0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

др.Мазнейкова
« -: Март 02, 2007, 20:30:30 pm »
моля ви някакви отзиви за др.Мазнейкова
*
Re: др.Мазнейкова
« Отговор #1 -: Март 02, 2007, 21:21:02 pm »
Има доволни, има и недоволни. Аз лично само веднъж бях при нея, но каквото каза това и стана.
*
Re: др.Мазнейкова
« Отговор #2 -: Март 02, 2007, 21:25:02 pm »
Отзиви за какво? Ако е за преглед, не мога да ти помогна. Дано се включат други момичета. Тук ще прочетеш както добри, така и лоши отзиви за нея. От д-р Мазнейкова аз имам само добри впечатления. Бях оперирана в нейната клиника "Света София" от нея и д-р Николов от извънматочна бременност на 02.12.06 г. Клиниката е много хубава, топло, чисто, приятно. Персоналът - любезен. Цените - нормални. Останах с впечатление обаче, че за преглед при нея се чака прекалено много. Записваш се предварително, но часовете не се спазват. Така, че трябва да се въоръжиш с търпение. Иначе е страшно чаровна жена и според мен много добър специалист. Успех ти желая, за каквото и да става въпрос!

*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: др.Мазнейкова
« Отговор #3 -: Март 02, 2007, 22:35:02 pm »
Аз ходих при нея на фетална морфология в 19 г.с., но наистина си бях записала час близо месец преди това.Препоръча ми я доц.Конова и съм много доволна от прегледа, заслужаваше си ходенето.Обърна ми необходимото внимание и ми обясни всичко.
*
Re: др.Мазнейкова
« Отговор #4 -: Март 02, 2007, 22:45:18 pm »
Приятелката ми също ходи на фетална морфология при нея и  е доволна от прегледа.
П. П. Сетих се още нещо. Когато отидох след повече от месец за контролен преглед и епикризата от операцията, тя си спомняше точно случая ми и ми обърна необходимото внимание.

*
Re: др.Мазнейкова
« Отговор #5 -: Март 02, 2007, 23:10:26 pm »
сигурно ще чуеш противоречиви мнения.лично моето - доволна съм много. внимателна, ясно и точно обеснява, не говори излишно, не те товари с излишна информация. бих отишла пак.по моето време беше 35 лв прегледа,което е нищо.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: др.Мазнейкова
« Отговор #6 -: Януари 13, 2008, 18:34:43 pm »
Аз ходих при нея преди два дни останах с много лошо впечатление.По принцип малко бях и с предрасъдъци, моя приятелка ходи при нея с едно изказване я беше разстроила страшно много същото се получи и при мен!Не ми хареса отношението и!!!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: др.Мазнейкова
« Отговор #7 -: Януари 13, 2008, 19:32:06 pm »
Аз съм ходила само веднъж при нея преди 5 години и останах с много добри впечатления. Повече не ми се е налагало.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.