0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
 :)Здравейте, момичета!
Така се радвам за всички вас, че сте се сдобили със здрави рожбички и сега се наслаждавате на сбъднатата си мечта! Моля Ви, дайте едно рамо на нас, тези които сме така далеч от този мечтан ден! Годините при мен са доста - вече почти 37. Имам хубав брак и прекрасен съпруг, но съдбата бе жестока с нас - загубихме бебенцето си в 33 гестационна седмица, заради високото ми кръвно и диагноза прееклампсия. Дали ще успеем пак, дали тялото ми този път ще се справи, дали изобщо имам шанс? Ами, ако всичко пак се повтори? Как ще се съвзема втори път след такова нещо?
Моля Ви, споделете в два реда - как успяхте да изпълните мечтата си - да имате бебче дори след като вече сте били над 35 години, кой лекар ви помогна?
Знам, че всеки случай сигурно е много специфичен, но ....... и все пак.....?
*
Re: до момичетата, успели да станат мами и над 35 години
« Отговор #1 -: Януари 27, 2008, 16:55:16 pm »
Здравей wild cat съжалявам за загубата ти наистина е тежко но ти трябва да имаш кураж.Аз не съм точно човека който може да  ти бъде полезен с информация но бъди сигурна че си дошла на точното място.Тук е пълно със страхотни момичета които съм сигурна че ще ти помогнат.Успех от мен
*
Re: до момичетата, успели да станат мами и над 35 години
« Отговор #2 -: Януари 27, 2008, 17:29:46 pm »
Ето тази тема е за по-големите момичета:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=14657.0
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: до момичетата, успели да станат мами и над 35 години
« Отговор #3 -: Януари 27, 2008, 18:19:30 pm »
Ето тази тема е за по-големите момичета:

http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=14657.0
Благодаря ти Розичке! :)
Момичетата са много духовити, въпреки, че сигурна съм, в душата им има вулкан!
 
*
Re: до момичетата, успели да станат мами и над 35 години
« Отговор #4 -: Януари 27, 2008, 19:33:15 pm »
Здравей, wild cat! Съжалявам много за загубата ти! Аз съм вече на 39 години, с един аборт и една извънматочна бременност! Не знам дали ще успеем, но все още продължаваме да се борим! Дано в най-скоро време прегърнем мечтите си! Желая ти успех!

*
Re: до момичетата, успели да станат мами и над 35 години
« Отговор #5 -: Януари 28, 2008, 09:16:54 am »
Здравей, миличка! Силно съжалявам за това, което ти се е случило и искрено се надявам да имате сили да се справите с трудния ви път!
Аз родих дъщеричката си на 37 навършени, след втори опит инвитро!
ето и в тази тема можеш да прочетеш различни истории на мами от Зачатие
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=1797.60
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: до момичетата, успели да станат мами и над 35 години
« Отговор #6 -: Януари 28, 2008, 23:50:29 pm »
съжалявам за нелепата ти загуба (прочетох историята ти в другите ти постинги). аз родих на 39 години, постоянно бях със страх от прееклампсия, кръвното поддържах с допегит и пълно избягване на стрес в рамките 140/100. редовно се следях при д-р Виолета Димитрова и д-р Дяволов от Майчин дом - София.
в женската консултация, естествено, никой никога не ми измери кръвното. за щастие, аз посетих д-р Димитрова още в 11-та седмица за ултразвук на нюхална гънка и тогава тя обърна внимание върху опасността от повишено кръвно при мен. след това вече се следях редовно. аз също нямах никакви усещания от високото кръвно, когато е било 160/110. много опасно нещо е това, ако се изпусне от контрол.
за съжаление, прееклампсията не винаги може да се контролира и овладее, но в повечето случаи би могло да не се стига до там.
пожелавам ти успех следващия път и щом забременееш - при най-добрите специалисти, които са ти на разположение.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: до момичетата, успели да станат мами и над 35 години
« Отговор #7 -: Януари 29, 2008, 06:58:05 am »
wild cat моята позната роди на 41 живо и здраво бебче,беше рискова бременност , беше под постоянно наблюдение .....всичко мина благополучно :D
сега малката е вече на близо 3 годинки и е много палава :D
*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Re: до момичетата, успели да станат мами и над 35 години
« Отговор #8 -: Януари 29, 2008, 22:19:13 pm »
И аз съм от мамите дето родиха след 35 години!!!Така,че всичко е възможно! :)
Кураж и успех! :P