0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Тестът беше Sure chek. И аз мислих, че е рано, но днес е денят на предполагаемият ми М. та затова реших да си направя един тест. Бт ми е 37,30 а имам всички ПМС. Това, че още не е дошла лелката е нещото, което ме крепи
Спокойно, значи има надежда  :lol:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
А кога най-рано мога да правя тест, щом сега е рано
Тестът беше Sure chek. И аз мислих, че е рано, но днес е денят на предполагаемият ми М. та затова реших да си направя един тест. Бт ми е 37,30 а имам всички ПМС. Това, че още не е дошла лелката е нещото, което ме крепи
  Изчакай още малко-поне 7 дневно закъснение и тогава си направи тест-дано да е положителен :) А относно ПМС-ми то общо взето са еднакви и при бременност..така че стискам палци
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Здравейте момичета:-)
В никакъв случай не си мислете,че съм ви забравила=ни най-малко. Тези дни бях на почивчица та затова не съм се мяркала тук. Със закъснение ви честитя баба ви Марта и дано с женския месец започнат да текат и хубавите новини за всяка една от нас!
Бъдете щастливи :D
*
 Здравейте, момичета, Честита Баба Марта и от мен с малко закъснение  :D
eagle дано не е лелката, стискам ти много силно палци. Dragica, и на теб много късмет и здраве.  Аз започнах от вчера клостилбегит-а и дано до другата седмица успея да отгледам няколко хубави фоликулчета с които да имам късмет