0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Търся инфо относно доц.Маркова - Варна
« -: Януари 04, 2006, 20:55:29 pm »
Здравейте и от мен. Прочетох доста инфо относно успехите на доц.Маркова в областта на АРТ и реших да задам наколко въпроса относно процедурата по инвитро в нейната клиника. Интерисувам се след като не работи със НЗОК възможно ли е да се прави инвитро с лекарства получени по програмата и въобще какъв е реда човек да попадне в нейната клиника. Прочетох за доста успели момичета там и затова имам желание да опитам точно там. Интерисувам се от начина по който трябва да се свържа с нея след като не съм нейна пациентка? Ще съм благодарна на всякаква информация. Благодаря на всички и пожелавам скорошно осъществяване на нашите мечти.
Търся инфо относно доц.Маркова - Варна
« Отговор #1 -: Януари 04, 2006, 21:11:11 pm »
Здравей!
Най-добре е да се срещнеш лично с нея и тя да отговори на въпросите ти.Тя приема пациенти в Майчин дом-Варна.Телефона е 332-000.
Успех!
*
Търся инфо относно доц.Маркова - Варна
« Отговор #2 -: Януари 04, 2006, 21:14:39 pm »
Доц.Маркова работи със НЗОК. И тя издава протоколи за лекарствата по програмата. Предполагам, че по новата програма протоколите ще започнат да се издават в края на месеца или началото на другия.
След като си нейна пацинтка спокойно можеш да я питаш за програмата.
Успех и късмет
Търся инфо относно доц.Маркова - Варна
« Отговор #3 -: Януари 04, 2006, 21:26:35 pm »
Благодя за отговорите, но въпросът беше че въобще не съм нейна пациентка. До сега съм посещавала лекари само от София, но срещнах доста разочарование и неуспех.
*
Търся инфо относно доц.Маркова - Варна
« Отговор #4 -: Януари 04, 2006, 21:38:39 pm »
Извинявай, прочела съм не правилно  :oops:
Аз съм ти отговорила и в темата в асистираните, но маймунчето ти е написала телефона за връзка с нея - това е телефонът в Майчин дом там тя преглежда от 17.01. - обади се и си запази час.
Писах ти на лични
Търся инфо относно доц.Маркова - Варна
« Отговор #5 -: Януари 04, 2006, 22:17:12 pm »
Много благодаря за отговорите, ще пиша отново след срещата с доцентката разбира се ако въобще успея да осъществя контакт. Извинявам се много но какво ли означава *Писах ти на лични*
*
Търся инфо относно доц.Маркова - Варна
« Отговор #6 -: Януари 04, 2006, 22:47:10 pm »
Мелинда означава, че съм ти пуснала лична бележка  :D