0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #40 -: Октомври 07, 2007, 21:42:21 pm »
Мила моя,и не си виновна.Аз изпитвах същите разяждащи чуства,вина,че съм виновна за страданието на сина ми.Но след вече година знам,че вината не е в мен.Въпреки,че малкия се задуши по време на раждане и косвено аз му причиних това,има и още много много фактори да се стигне до тук.Така,че не се самообвинявай,опитай се да погледнеш в бъдещето.Знам,че е трудно.Аз след година още не мога да преживея тази болка.Мето дете е живо,макар че не се развива психически,има парализа и епилепсия и какво ли още неневижда и чува,нищоооооо.Всеки ден изживявам тази агония и въпреки всичко се опитвам да гледам напред.Знам,че някой ден ще бъда щаслива......чакам този ден

*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #41 -: Октомври 07, 2007, 21:56:32 pm »
Много съжалявам!  :(
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #42 -: Октомври 07, 2007, 23:55:52 pm »
mama*07, съжалявам за това, което си преживяла.
Знам, че в момента нищо не би те успокоило, но явно така е било писано... Поплачи си!
Но след това трябва да намериш сили и да се изправиш, заради твоето дете, което те чака там някъде.
Силна прегръдка и от мен. :bighug:
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #43 -: Октомври 08, 2007, 13:34:51 pm »
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА МОМИЧЕТА!Знам че на вас мога да разчитам.Още от самото начало (преди 2г, когато започнахме опитите за бебче).Много научих от вас.Винаги ми давахте подкрепа и надежда за следващият месец.Когато забременях преди 7месеца се радвахте заедно с мен.БЛАГОДАРЯ
Цитат
Знам, че боли, много боли и болката няма да си отиде, но ти ще се научиш да живееш с нея и някой ден ще бъдеш отново щастлива. Далече е, но ще стане.
Колкото и да ти казвам, че нямаш вина, няма да ми повярваш сега, но се опитай един ден, когато се събудиш и сълзите не напират от очите ти, да си спомниш и да повярваш - нямаш вина, нито ти, нито близките ти, никой. Такива неща се случват - не е хубаво, но се случва.
Казват, че онзи горе изпитва тези, които най-много обича... не знам, дали е истина, знам само, че някой ден, ще станеш майка.
Съжалявам :balk_146:
В ОНЗИ ГОРЕ НЕ ВЯРВАМ!АКО ГО ИМАШЕ НЯМАШЕ ДА ПОЗВОЛЯВА НАШИТЕ БЕБЧЕТА ДА СИ ОТИВАТ БЕЗ ВРЕМЕ, А ДРУГИ ДА РАЖДАТ И ДА ГИ ЗАХВЪРЛЯТ.И Докога изпитания.преди 4г (само месец след годежа)почина майка ми;после баща ми на два пъти едвам оцеля;два дни преди сватбата почина дядо ми;сега и бебето ни си отиде.
Всички казват СИЛНА СИ!ЩЕ ПРЕОДОЛЕЕШ И ТОВА!!!Е УМОРИХ СЕ ДА БЪДА СИЛНА!ИСКАМ ДА СЪМ СЛАБА!И СЪДБАТА ДА МЕ СЪЖАЛИ !ДА ПОЛУЧА НЕЩО И АЗ НАГОТОВО!ЕЙ ТЪЙ ПРОСТО ЗАЩОТО СЪМ ЖИВ ЧОВЕК!
« Последна редакция: Октомври 08, 2007, 14:42:12 pm от mama*07 »
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #44 -: Октомври 08, 2007, 13:55:43 pm »
Кураж. Понякога животът е непоносим, но сме тук за да го изживеем. Нека използваме времето за повече усмивки колкото и да ни се плаче. Прегръщам те силно. :bighug:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #45 -: Октомври 08, 2007, 14:01:12 pm »
мама07, съжалявам за загубата ти. знам, че не мога да те успокоя.
но ти сама казваш, че си силна. животът ти е предложил много изпитания и си се справила. продължавай да се бориш! на някои хора им е по-трудно, на други по-лесно. но всичко зависи от това как приемаме нещата и света около нас.
не се предавай! имаш човек до себе си, който те обича. това е много! не се обвинявай, не си виновна! продължавайте да се борите и дано скоро имаш твоето щастие, което заслужаваш!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #46 -: Октомври 09, 2007, 14:47:47 pm »
Миличка, знам колко ти е тежко, аз също загубих бебето си, само че в 14та седмица. И аз минах през такива периоди - на обвинения, на самосъжаление, на желание да умра. И аз се обръщах назад и си мислех какво не съм направила, за да не оцелее моето бебе. От хистологията разбрах, че не съм виновна, не че ми стана по-леко, но поне мога да тръгна напред. Опитай се и ти да го направиш. Така е, никога не получаваме даром нищо, но пък затова, когато го получим ни е по-сладко. Болката ще остане и ще намалее тогава, когато започнеш отново опитите. Ще има страх, притеснение, вяра, надежда... Аз вярвам, че ще успееш пак и ще видиш така чаканото си детенце!
Прегръщам те и ти желая бързо да се изправиш на крака!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #47 -: Октомври 09, 2007, 16:02:45 pm »
СИЛНА СИ!ЩЕ ПРЕОДОЛЕЕШ И ТОВА!!!Е УМОРИХ СЕ ДА БЪДА СИЛНА!ИСКАМ ДА СЪМ СЛАБА!И СЪДБАТА ДА МЕ СЪЖАЛИ !ДА ПОЛУЧА НЕЩО И АЗ НАГОТОВО!ЕЙ ТЪЙ ПРОСТО ЗАЩОТО СЪМ ЖИВ ЧОВЕК![/b]

Споделям болката ти, мила!И аз като теб искам живота ми да бъде по-нормален и по-поносим.Не искам много. Искам само да оставя нещо след себе си. И аз съм преживяла много неща,и всеки ден се питам ако имам грях,не го ли изплатих. Боря се със съдбата си ежедневно и се опитвам да и докажа,че заслужавам.И вярвам.Вярвам в бога.Това ми остана.Онова,което ми сториха не може да е божие дело.И аз загубих скъпото си бебче в 6 месец.Но ако ти не вярваш,аз ще вярвам и за двете.Ще вярвам,ще се моля и ще се надявам и нашите домове да бъдат огряни с малко светлинка.
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #48 -: Октомври 09, 2007, 17:48:19 pm »
Но ако ти не вярваш,аз ще вярвам и за двете.
БЛАГОДАРЯ! :thankyousign:
Цитат
Ще вярвам,ще се моля и ще се надявам и нашите домове да бъдат огряни с малко светлинка.
:blowingdust2: ДАНО!
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #49 -: Октомври 10, 2007, 02:54:35 am »
Съжалявам за това, което съдбата ти е одредила да изпиташ! Знам, че няма думи, които могат да те утешат в този момент. Аз също преживях аборт в 20г.с. поради лекарска грешка. Бремеността ми беше след множество лапароскопии и 4 инвитро опита. Болка винаги ще има! Това няма никога да се забрави, но да се надяваме с течение на времето поне малко да отшуми. Страх винаги ще има, но поне не трябва да губиме надежда. Бъди силна и вярвай, че един ден ще си мама на едно здараво и хубаво бебче!
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #50 -: Октомври 17, 2007, 17:59:37 pm »
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА МОМИЧЕТА!Знам че на вас мога да разчитам.Още от самото начало (преди 2г, когато започнахме опитите за бебче).Много научих от вас.Винаги ми давахте подкрепа и надежда за следващият месец.Когато забременях преди 7месеца се радвахте заедно с мен.БЛАГОДАРЯ
Цитат
Знам, че боли, много боли и болката няма да си отиде, но ти ще се научиш да живееш с нея и някой ден ще бъдеш отново щастлива. Далече е, но ще стане.
Колкото и да ти казвам, че нямаш вина, няма да ми повярваш сега, но се опитай един ден, когато се събудиш и сълзите не напират от очите ти, да си спомниш и да повярваш - нямаш вина, нито ти, нито близките ти, никой. Такива неща се случват - не е хубаво, но се случва.
Казват, че онзи горе изпитва тези, които най-много обича... не знам, дали е истина, знам само, че някой ден, ще станеш майка.
Съжалявам :balk_146:
В ОНЗИ ГОРЕ НЕ ВЯРВАМ!АКО ГО ИМАШЕ НЯМАШЕ ДА ПОЗВОЛЯВА НАШИТЕ БЕБЧЕТА ДА СИ ОТИВАТ БЕЗ ВРЕМЕ, А ДРУГИ ДА РАЖДАТ И ДА ГИ ЗАХВЪРЛЯТ.И Докога изпитания.преди 4г (само месец след годежа)почина майка ми;после баща ми на два пъти едвам оцеля;два дни преди сватбата почина дядо ми;сега и бебето ни си отиде.
Всички казват СИЛНА СИ!ЩЕ ПРЕОДОЛЕЕШ И ТОВА!!!Е УМОРИХ СЕ ДА БЪДА СИЛНА!ИСКАМ ДА СЪМ СЛАБА!И СЪДБАТА ДА МЕ СЪЖАЛИ !ДА ПОЛУЧА НЕЩО И АЗ НАГОТОВО!ЕЙ ТЪЙ ПРОСТО ЗАЩОТО СЪМ ЖИВ ЧОВЕК!



Хей момиче,
нещата в живота са много по-сложни отколкото на нас ни се иска.
Ние се опитваме да опростяваме сложността на света до едно ниво, където нашата степен на познание ни позволява да направляваме нещата по своя воля.

За съжаление понякога това не ни се отдава,   но това не може и не трябва да ни отказва.
Не би трябвало и да упорстваме прекаленно много, в смисъл че понякога прекаленното хвърляне за постигането на една единствена цел може да попречи и на реализирането на същата.

В живота ни има преплетени много случайности,  аз много обичам да наричам тези случайности - божии работи. Природата си прави понякога шегички с нас.  Но природата е велико нещо и ние можем само да и се удивляваме.

Ти си загубила толкова много близки хора и при това съвсем за кратко време. Самият факт че природата е избрала други да си заминат - а теб те е пощадила - би трябвало да ти говори много.
Значи ти имаш още много неща да вършиш в сегашния ти живот. И след като искаш да дадеш нов живот - сигурен съм че това ще стане. Може да не е от първия, може да не е и от втория или третия път.

Понякога това може да стане на десетия път.  Но това няма значение. Важното е че ти искаш да направиш нещо, продължавай напред.  Междувременно не спирай да се радваш на живота в множеството му други форми:  радвай се на цветята, на тревичките, на Слънцето - който е основния ни източник на топлина и енергия и без него никакъв живот на Земята нямаше да е възможен.

Смени си мирогледа,  приемай нещата спокойно - такива, каквито са.  Емоционалните залитания в случай като твоя биха били много зловредни.  Пази си емоциите за хубавите неща - които ще дойдат по-късно.

Хайде чао, дръж се, не си сама,  много сме, ти си част от голямото цяло, животът е пред теб.
Знам че не ти е лесно, ама ще се оправиш.


 









Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #51 -: Октомври 19, 2007, 23:33:01 pm »
Миличка, ужасно е това, което ти се е случило.Съжалявам.Не може да се преживее, просто се свиква с болката.Намери сили и помисли за бъдещето.Наистина не си сама, много сме. :bighug:


*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #52 -: Ноември 05, 2007, 14:55:59 pm »
Много много съжалямам бъди силна мила. :bighug:
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #53 -: Ноември 05, 2007, 17:16:34 pm »
много съжалявам за загубата :(
Всеки има момент, когато иска поне за малко да е слаб, защото е много, безкрайно уморен вече.
Но след този момент, пътят е само един - напред.
А бебе ще имаш, вярвай го, най - прекрасното.
*
Re: ОТИДЕ СИ !!!
« Отговор #54 -: Ноември 19, 2007, 16:44:22 pm »
кураж миличка.ще успееш,трябва да вярваш. :bighug: