0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: фраксипарин и вредни последици?
« Отговор #20 -: Септември 07, 2007, 01:34:33 am »
как така не можа да намериш нищо по въпроса?
в закования постинг с важни теми за този форум съм дала линк към горещо препоръчваният от мен сайт www.safefetus.com. защо не се чете? това е мястото да търсите най-напред информация за лекарства при бременност.
там пише за нискомолекулярния хепарин и отношението му към бременността и плода.
ето линк:
http://www.safefetus.com/DrugDetail.asp?DrugId=908&TradeName=Fraxiparine&TradeId=1224

с две думи: "Because of its molecular weight, it doesnot cross the placenta, no fetal harm reported in the limited human data."
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: фраксипарин и вредни последици?
« Отговор #21 -: Септември 07, 2007, 09:25:16 am »
  Благодаря ви,момичета! :bighug:
Много сте мили!  :D
Re: фраксипарин и вредни последици?
« Отговор #22 -: Септември 10, 2007, 07:56:54 am »
Абе като ви чета - май единствения "дефект" от фраксипарина е, че на бебоците им се папка много :lol: Ей, от това по-хубава вредна последица, здраве му кажи :wink:

По-скоро стават инатести, защото моето е злоядо...
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: фраксипарин и вредни последици?
« Отговор #23 -: Септември 10, 2007, 10:43:38 am »
Абе като ви чета - май единствения "дефект" от фраксипарина е, че на бебоците им се папка много :lol: Ей, от това по-хубава вредна последица, здраве му кажи :wink:

По-скоро стават инатести, защото моето е злоядо...

Хайде сега, фраксипарина ви бил виновен.  :lol:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: фраксипарин и вредни последици?
« Отговор #24 -: Септември 10, 2007, 13:47:40 pm »
Абе като ви чета - май единствения "дефект" от фраксипарина е, че на бебоците им се папка много :lol: Ей, от това по-хубава вредна последица, здраве му кажи :wink:

По-скоро стават инатести, защото моето е злоядо...

Хайде сега, фраксипарина ви бил виновен.  :lol:

Хихи, Мели, и аз това щях да кажа :lol: Сетакап, по-скоро е характерови особености на рода :lol: Моя и без фраксипарин е инат, ама тва е от свекито наследство :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: фраксипарин и вредни последици?
« Отговор #25 -: Септември 10, 2007, 13:56:23 pm »
Абе като ви чета - май единствения "дефект" от фраксипарина е, че на бебоците им се папка много :lol: Ей, от това по-хубава вредна последица, здраве му кажи :wink:

По-скоро стават инатести, защото моето е злоядо...

Хайде сега, фраксипарина ви бил виновен.  :lol:

Хихи, Мели, и аз това щях да кажа :lol: Сетакап, по-скоро е характерови особености на рода :lol: Моя и без фраксипарин е инат, ама тва е от свекито наследство :wink:
... и нашият е оттам :balk_87:
сори за спамчето...
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
Re: фраксипарин и вредни последици?
« Отговор #26 -: Септември 30, 2007, 18:08:44 pm »
И аз бях на фраксипарин през цялата бременност - чак до 36 г.с. А освен него пиех и по 18 различни таблетки на ден. При мен беше сложно - то не беше гестационен диабет, Хашимото, контракции и какво ли още не...
Бебка се роди 3680 гр., 51.5 см. - прекрасно здраво бебче.

*
Re: фраксипарин и вредни последици?
« Отговор #27 -: Септември 30, 2007, 18:54:11 pm »
Браво,Бубе!  :balk_602:
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: фраксипарин и вредни последици?
« Отговор #28 -: Октомври 05, 2007, 16:19:54 pm »
Фарксипарина не мисля, че е проблем! По-скоро без него може би щяха да бъдат повече проблемите! Аз го слагах от самото начало та още 20 дена след секциото! Абе един склад с фраксипарин отиде! :P Още са ми сини ръцете! Цяло лято ме питаха кой те е удрял по ръцете!