0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: хайде на диета
« Отговор #220 -: Май 15, 2010, 14:28:38 pm »
Аз като спрях 90-дневната(не само че не свалях както исках,ами и адски се подувах-бях като бременна,даже една позната ме пита дали чакам второ :?) ,започнах Дюкан.Ами явно това си е моята диета-с нея свалих много след раждането и то на корем първо.Сега за 1 м. съм свалила 6 килограма и в обиколките доста съм свалила.Никога не съм я спазвала стриктво,сега също е така(няма ден без да хапна някое бонбонче ,да оптам от яденето или нещо друго,по празниците 3 дни изобщо не я спазвах) ,но явно при мен си работи и повече няма да експериментирам с други.
<br />
Re: хайде на диета
« Отговор #221 -: Май 16, 2010, 09:30:57 am »
С мъжО от началото на март сме на точковата диета. До този момент той е смъкнал 13 кг, а аз 9. От менюто изключихме тестено, картофи, ориз и сладко. За мен последното беше най- големия проблем  :oops:  и за моя радост, намерихме заместител- нисковъглехидратни шоколади с подсладители ;)

Ето повече инфo:

http://bglog.net/Zdrave/11509



*
Re: хайде на диета
« Отговор #222 -: Май 16, 2010, 14:59:41 pm »
Здравейте дами:)))
За съжаление и при мен тази диета не сработи. За 90 дни само 2-3 кг. ходиха нагоре- надолу. Свърших я точно преди Великден и за няколко дни си върнах тези 2-3, че и от горе. :oops:
От понеделник съм на Дюкан отново. И при мен само тя действа май, но ще видим след месец, два.

Успех на всички с диетите! :)))
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: хайде на диета
« Отговор #223 -: Май 19, 2010, 13:48:43 pm »
А в тази диета задължително ли е вечерното меню да е същото като обедното, че нещо не разбрах :? Да речем в белтъчния ден, ако ям на обяд кашкавал, за вечеря не мога да ям пържола, а трябва пак да е кашкавал... :?
*
Re: хайде на диета
« Отговор #224 -: Май 19, 2010, 13:54:59 pm »
Трябва по принцип,но аз това мнооого рядко съм го спазвала.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: хайде на диета
« Отговор #225 -: Май 19, 2010, 14:10:39 pm »
Ясно :) Мерсиии :)
Знаех си аз, че правилно съм разбрала, но все се надявах да греша :lol:
Re: хайде на диета
« Отговор #226 -: Юли 14, 2010, 16:33:55 pm »
Хайде и аз на хорото!

Днес мие е втори ден, хапнах картофена салата + зеленчуци на обяд, довечера същото.

Имам да свалям поне 10кг. Сега съм 72см, при ръст 160см.

Успех на всички!
Re: хайде на диета
« Отговор #227 -: Февруари 03, 2011, 08:58:50 am »
Здравейте, според мен 90-дневната диета има различен ефект според теглото, което имат в началото на диетата. Може би затова едни отслабват повече, а някои по-малко... възможно е различните резултата да се дължат и на различния метаболизъм.
« Последна редакция: Февруари 03, 2011, 09:31:10 am от Елфи »
Re: хайде на диета
« Отговор #228 -: Февруари 03, 2011, 11:01:23 am »
Аз я пробвах тази диета миналата пролет, но само 1 месец и не чак толкова стриктно. Свалих 4 кила и все още не съм ги върнала обратно, въпреки, че вече нищо не спазвам.
Според мен действа и има ефект. То на мен не ми трябваше да сваля много и този резултат ме устройва. :P
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: хайде на диета
« Отговор #229 -: Февруари 20, 2011, 13:43:08 pm »
С тази диета отслабнах 6 кг миналата зима. Стриктно разделно хранене първия месец въпреки че диетата допуска понякога смесване на храни. Вторият месец както си е диетата. Третият месец прегрешавах  :oops:.
Сестра ми я започна 2 месеца след раждането, но след 45 дни я прекрати (дойдоха празниците  :))Хубавото е, че не се отрази на кърмата и за този кратък период свали 5 кг.
Мисля и аз да я започна след раждането, е не веднага.
Re: хайде на диета
« Отговор #230 -: Март 25, 2011, 16:29:45 pm »
Здравейте,

С тази диета свалих 9кг. за 3 месеца. Следващите 3 месеца бях на разделно хранене стриктно и свалих още 1-2 кг. След което се отпуснах по Нова година и до сега към качила 2кг.

Доволна съм от диетата, защото дава траен резултат и не е толкова трудна за спазване.

Успех!