0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Моята графика
« -: Август 04, 2007, 07:44:13 am »
Здравейте момичета, бихте ли ми погледнали графиката и да ми кажете дали този месец съм имала ову.Благодаря!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моята графика
« Отговор #1 -: Август 04, 2007, 09:04:14 am »
Здравейте момичета, бихте ли ми погледнали графиката и да ми кажете дали този месец съм имала ову.Благодаря!
Трябва да разрешиш графиката ти да се вижда от други потребители
Цитат
Съобщение:
Този потребител не споделя графиките си!
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Моята графика
« Отговор #2 -: Август 04, 2007, 09:23:39 am »
Krisy,
За да могат други потребители да разглеждат графиките ти, влез в ову календара>отляво -моят профил> "Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители: 
Желая полетата с лична информация от графиката ми да бъдат видими от другите потребители: 

Ако искате графиките ви да бъдат видими от хората, които проявяват интерес към тях изберете това поле, в противен случай оставете полето неизбрано.

Уверете се, че всички полета са правилно попълнени и натиснете бутона!"
Това е. Успех




*
Re: Моята графика
« Отговор #3 -: Август 04, 2007, 16:09:20 pm »
Момичета,съжалявам...колко съм завеяна :balk_149:надявам се сега всичко да е ок.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Моята графика
« Отговор #4 -: Август 04, 2007, 18:28:40 pm »
Криси, оправи си още малко графиката  :) Трябва да започва от първия ден на цикъла ти. Важно е. Освен това кажи къде мериш. Нещо много са ти високи температурите в началото. Може да ползваш и тестове за О. за допълване на картината. Успех.  :D
« Последна редакция: Август 04, 2007, 18:30:46 pm от Zlatulka »

*
Re: Моята графика
« Отговор #5 -: Август 04, 2007, 23:00:18 pm »
Благодаря за уточнението Златулка,нали съм от новите... :DБТ я меря ректално с обикновен живачен термометър.И мен ме притеснява че е много висока и  си мисля че е нямало ову :(Каква може да е причината за да е висока температуратан в началото?Опитвам се да спазвам правилата за измерване на БТ но се е случвало да се събудя вечер и пак да заспа но не ставам :?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Моята графика
« Отговор #6 -: Август 05, 2007, 08:38:05 am »
Благодаря за уточнението Златулка,нали съм от новите... :DБТ я меря ректално с обикновен живачен термометър.И мен ме притеснява че е много висока и  си мисля че е нямало ову :(Каква може да е причината за да е висока температуратан в началото?Опитвам се да спазвам правилата за измерване на БТ но се е случвало да се събудя вечер и пак да заспа но не ставам :?
Графиката ти е добре, според мен О може да е била на 16 ден от МЦ.
Пусни да видим резултата от хормоналните изследвания /ако искаш :D/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Моята графика
« Отговор #7 -: Август 05, 2007, 15:47:49 pm »
Денис благодаря ,че ми отговори.Ову не е ли в деня на най- ниската температура?Можеби греша,не съм сигорна но съм останала с такова впечатление.Изследванията ми от 4ден на МЦ са в норма,можеби LH е малко нисък :ask: PROLAKTIN 294.78(59-619), LH2 4.3(1.9-12.5), FSH 5.01(2.5-10.2) E2 184.0(40-253).Цикълът от няколко месеца ми е оскъден(ден и половина а обикновено е около три дни)и ми закъснява с около десет дена.Затова си направих хормоналните изследвания този месец но трябва да си направя и за прогестерона и тестостерона.Знам че те се правят 7дена след ову и ще броя от 16ден(деня на ову)Една голяма прегръдка от мен :bighug:
*
Re: Моята графика
« Отговор #8 -: Септември 28, 2007, 10:05:21 am »
Здравейте моми4ета,аз сам савсем нова и много неща не са ми ясни.Ще ми обясните ли как  да си покажа графиката,за да я коментираме благодаря ви много. :)
*
Re: Моята графика
« Отговор #9 -: Септември 28, 2007, 10:44:00 am »
Дано да мога да ти обясня разбираемо.
Влизаш си в профила на календара, активираш опцията графиката ти да е достъпна до другите потребители, след това си избираш лентичка, копираш кода й и накрая го пействаш в подписа си в профила от форума. Това е.
П.П. Можеби е по-добре да влезеш в подфорум "покажете си графиката", а, не в тази тема, защото заглавието й е "графика на криси" :) Така повече момичета ще могат да дадат мнение евентуално :) Успех.
*
Re: Моята графика
« Отговор #10 -: Септември 28, 2007, 11:02:20 am »
благодаря,мисля 4е разбрах :)