0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Вреди ли лепилото за тапети на бебето?
« -: Август 30, 2007, 17:21:43 pm »
Момичета моля ви да споделите вашето мнение.
Миналата седмица лепихме с моя мъж малко тапети в хола. Казвам малко защото площа на която слагахме тапет е около 20кв.м.(другата част от хола е в масивна секция, която не сме местили). На упътването четох внимателно, но нямаше специално предупреждение за бременни. Но сега след една седмица ми е "влязла муха в главата" и взех да се притеснявам дали това няма да навреди на бебето. Аз съм в 18г.с.
Знам например, че боите вредят. На тях има предупреждение да не се ползват от бременни(вероянто заради ацетона). Но как стои въпроса с тапетното лепило?
Кажете вашето мнение и опит!
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*
Re: Вреди ли лепилото за тапети на бебето?
« Отговор #1 -: Август 30, 2007, 19:03:23 pm »
Аз мисля че няма абсолютно никакъв проблем.
Не съм чела или чула лепилото за тапети да изпуска някакви вредни мирими или нещо от сорта. Лепила съм собственоръчно тапети и знам за какво иде реч.
Не си пускай бръбмбари в главицата. Не го мисли. Наслаждавай се на бремментоста си.
Лека и успешна до края. :D :crossfingers: yahoo_17
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Вреди ли лепилото за тапети на бебето?
« Отговор #2 -: Август 30, 2007, 19:36:18 pm »
И аз мисля, че няма проблем. Или поне се надявам, защото вечерта, преди да се родя мама е лепила тапети  :wink: За късмет все още си мисля, че от това нищо ми няма  :lol:

*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: Вреди ли лепилото за тапети на бебето?
« Отговор #3 -: Август 31, 2007, 12:14:22 pm »
Роми и Лара благодаря ви за бързите отговори. След това, което ми казахте съм вече по-спокойна. Лек и усмихнат ден ви желая.
 :bighug:
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*
Re: Вреди ли лепилото за тапети на бебето?
« Отговор #4 -: Септември 01, 2007, 09:09:48 am »
няма проблем, не се притеснявай и си бременей спокойно  :D лепилото за тапети е на водна основа и няма да навреди
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Вреди ли лепилото за тапети на бебето?
« Отговор #5 -: Септември 01, 2007, 10:49:27 am »
лепилото на тапети не мирише, водноразтворимо е, не е опасно.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Вреди ли лепилото за тапети на бебето?
« Отговор #6 -: Септември 01, 2007, 16:24:38 pm »
Като бях в 5 месец лепихме тапети в детската стая и правихме огромен ремонт на банята- то беше къртене и чудо.Не навреди нито на бебчето, нито на мен.Спокойно  :D
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: Вреди ли лепилото за тапети на бебето?
« Отговор #7 -: Септември 02, 2007, 21:32:56 pm »
Прегръщав ви  :bighug: момичета.
 :thankyousign:
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.