0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« -: Юни 13, 2006, 16:46:13 pm »
Някакви координати и конкретни впечатления ако има някой бих се радвала да сподeли!!!


*

    lidi

  • ***
  • 153
  • За умния стига и намек
Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #1 -: Юни 13, 2006, 17:54:12 pm »
Не си губи времето.
Аз пих нейните билки повече от година, но нищо не помогна на хормоните.Е тя позна че има хормонален проблем и каза че ще се оправи, но нищо.
Но все пак ти решаваш, ако искаш иди да видиш какво ще ти каже.
Сега в момента не мога да ти дам телефона, но мисля че преди имаше пак тема за д-р Кирчева, но ако не можеш да откриеш ще потърся телефона и ще го напиша.
Успех!
 :)

*
Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #2 -: Юни 13, 2006, 18:44:46 pm »
И аз мисля, че нетрябва да си губиш времето с нея. Сега като се сетя и ми е смешно.Свети с едно фенерче, абе нищо неможа да налучка. Само дето обикаляхме с едни 5 л туби. И на всички едно и също. Тогава взимаше по 20 лева.

Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #3 -: Юни 14, 2006, 01:08:46 am »
:lol: Бягай далеч от тая жена,че ще се смееш сама на себе си след време как си могла да се вържеш на приказките .И на онези 5л.туби с билките.
*
Re: Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #4 -: Юни 29, 2006, 22:45:43 pm »
Пълна бутафория!
На всички казва едно и също(поне на още две двойки).
На жените- хормонални проблеми,лека непроходимост на едната тръба.
На мъжете- ти можеш да правиш близнаци.
Не дей да ходиш,няма смисъл.Една от двойките, за които ти казвам, пи жената бирките година и половина,много вярваше в тях,но нищо не се получи.
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #5 -: Юли 02, 2006, 21:20:35 pm »
Благодаря ви, момичета за отговорите!!! При тия отзиви просто никога няма да отида при нея!!!


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #6 -: Юли 02, 2006, 21:40:30 pm »
Мила Кяря аз лично вярвам в билколечение и употрбявам билките!
Но при сериозни проблеми като нашите трябва да се доверим на лекари ....те да открият причините!!!Иначе вече когато знаеш причината   можеш да пробваш с билките да повлияеш!
 :lol:
Re: Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #7 -: Юли 03, 2006, 00:46:52 am »
Ади,съгласна съм с теб и аз също доста често се доверявам на билковите продукти,ама ако отидиш сама да се увериш за какво става въпрос при тая жена и ти ще мислиш като нас.Първо да не казвам ,че живее в квартал населен само от малцинствата и не можеш да отидиш с нищо друго освен с такси или лична кола,но задължително трябва да има кой да я пази.Второ всички чакаме отпред на стълбището и за един и същи час бяхме записани 4 човека и на всички даде едни и същи отвари независимо,кой за какво бе отишъл.Ами поне да беше казала билките и ние да си правим отварите,поне щяха да са пресни а не да се развалят още на първия месец,а как изхвърлих на майка си замразените зеленчуци от фризера за да мога да прибера отварите й,които от пет литра аз трябваше да разредя с още десет и да замразя.Ей това ако е лечител вие ми кажете.Извинявам се за дългия разказ,ама трябва да знаят тези които са решили да отиват при нея с какво ще се сблъскат.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #8 -: Юли 03, 2006, 06:59:00 am »
Ади,съгласна съм с теб и аз също доста често се доверявам на билковите продукти,ама ако отидиш сама да се увериш за какво става въпрос при тая жена и ти ще мислиш като нас.Първо да не казвам ,че живее в квартал населен само от малцинствата и не можеш да отидиш с нищо друго освен с такси или лична кола,но задължително трябва да има кой да я пази.Второ всички чакаме отпред на стълбището и за един и същи час бяхме записани 4 човека и на всички даде едни и същи отвари независимо,кой за какво бе отишъл.Ами поне да беше казала билките и ние да си правим отварите,поне щяха да са пресни а не да се развалят още на първия месец,а как изхвърлих на майка си замразените зеленчуци от фризера за да мога да прибера отварите й,които от пет литра аз трябваше да разредя с още десет и да замразя.Ей това ако е лечител вие ми кажете.Извинявам се за дългия разказ,ама трябва да знаят тези които са решили да отиват при нея с какво ще се сблъскат.

Мила butterfly и аз имах в предвид почти същото.............поради тази причина написах....... Но при сериозни проблеми като нашите трябва да се доверим на лекари ....те да открият причините!!!
Именно ЛЕКАРИ имах в предвид а не билколечители!За мен Кирчева е билколечител!И то не много добър като на всички изписва еднакви билки! :balk_21:

Re: Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #9 -: Юли 03, 2006, 21:00:15 pm »
 :balk_21:  Извинявай ,не съм те разбрала явно.А за тая жена само като се сетя и ме хваща яд,че си загубих нерви и средства.Ама всеки си получава заслуженото,след като злоупотребява  с хорските мъки.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #10 -: Юли 03, 2006, 22:03:06 pm »
:balk_21:  Извинявай ,не съм те разбрала явно.А за тая жена само като се сетя и ме хваща яд,че си загубих нерви и средства.Ама всеки си получава заслуженото,след като злоупотребява  с хорските мъки.

Несъжелявай!Ако не беше опитала щеше още повече да съжеляваш!
Всички ние пробваме всичко което сме чули че на някой е помогнало...само само да стане чудото!Така че напълно те разбирам! :balk_21: :balk_21: :balk_21:
*
Re: Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #11 -: Септември 05, 2006, 18:42:53 pm »
Тази жена е шарлатанка. Ние ходихме около година. Лекарите откриха проблем при мъжа ми, а тя каза, че за 1 месец ще го оправи, но за мен и трябвало повече време. Накрая взе да му говори как да ме задоволява, за да станело бебето. А когато ми закъсня и всички ехографи показаха, че не съм бременна, тя ми честити за бебе. Ужас!!! Надежди, а накрая - нищо. Много е лошо да ти кажат, че си бременна, а да не си.
*
Re: Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2006, 10:50:44 am »
mgbg, пиши на кирилица ако обичаш.
Re: Д-р Кирчева - гр. Пловдив
« Отговор #13 -: Февруари 15, 2007, 00:25:10 am »
Момичета, не ходете при д-р Кирчева.Нещо ми се струва не както трябва. Аз също ходих при нея.Пих отварите 6 м. и нищо.Струва ми се ,че изписва едни и същи отвари с малка разликата в цвета.