0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

мнения за д-р Тимева от клиника Щерев?
« -: Август 02, 2007, 10:11:44 am »
 :D привет момичета!аз съм от скоро в този форум.в момента ходя при тази лекарка и съм доволна защото определено е професионалист.към момента нямаме положителни резултати,но направеното до момента пък показва,че няма нищо тревожно при мен и моя съпруг.просто ние попадаме в трета категория -неизвестен ф-р.
бих прочела всяко ваше мнение за нея е поликлиниката!благодаря ви предварително! :D
Re: мнения за д-р Тимева от клиника Щерев?
« Отговор #1 -: Август 02, 2007, 22:47:02 pm »
Значи неизяснен стерлитет ?
А какви изследвания сте правили към момента?
Ако искаш ползвай търсачката на форума и ще ти
излязат теми, в които е писано за това, което питаш :)
Успех !
« Последна редакция: Август 02, 2007, 22:54:08 pm от BLACK_ROSE »
Re: мнения за д-р Тимева от клиника Щерев?
« Отговор #2 -: Август 03, 2007, 08:23:26 am »
Аз само знам , че една моя позната забременя при нея  и каза, че е много доволна от Тимева. На нея също и я бяха препоръчали.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: мнения за д-р Тимева от клиника Щерев?
« Отговор #3 -: Август 03, 2007, 08:43:17 am »
Аз само знам , че една моя позната забременя при нея  и каза, че е много доволна от Тимева. На нея също и я бяха препоръчали.

И аз съм по препоръка.за сега съм доволна от нея-мн. е изчерпателна в обясненията си,което за мен хич не е малко.аз да викажа доста се притеснявам в такова моменти и правя блокаж.тя явно ме усети и винаги е мн.внимателна.
Re: мнения за д-р Тимева от клиника Щерев?
« Отговор #4 -: Август 16, 2007, 16:07:17 pm »
 :cheerleader:за мен лично тя е много добра като човек и професионалист
 Аз провеждам там моето лечение и ми се е случвало 2-3 пъти да ме преглежда останах удовлетворена ы слет това ми направиха там и операция -беше много внимателна и обясняваше всичко много изчерпателно.