0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ако някои е правил изследване на ТАТ и МАТ в Стара Загора ще ми кажете ли дали изобщо има лаборатория която ги работи.Благодаря предварително.
*
Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #1 -: Март 23, 2006, 09:55:56 am »
Открих "Америка на Балканският полуостров"
На вниманието на всички от Стара Загора :Само в Болница "РИТЪМ"правят изследване на ТАТ и МАТ цената е 15.90лв.за всеки от хормоните по отделно.
*
Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #2 -: Март 23, 2006, 19:52:38 pm »
Деси,
а  също и в Радиоизотопния център в двора на окръжна болница :lol:
*
Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #3 -: Март 23, 2006, 21:54:56 pm »
Благодаря , че споделихте къде се правят.На мен ми предстои да изследвам хормони и се чудех къде да го направя.Мислех за Германо-българската лаборатория.А ТАТ и МАТ не се ли поемат от здравната каса?
     
*
Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #4 -: Март 24, 2006, 19:41:38 pm »
Цитат на: dani_j
Благодаря , че споделихте къде се правят.На мен ми предстои да изследвам хормони и се чудех къде да го направя.Мислех за Германо-българската лаборатория.А ТАТ и МАТ не се ли поемат от здравната каса?
 


Дани, хормони правят  и в медицински център ,,Здраве-М,,/без ТАТ и МАТ/  хормоните се     правят се с направление от GP за гинеколог и ендокринолог -това сигурно го знаеш :) ,иначе ТАТ и МАТ  не се поемат от касата.
*
Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #5 -: Март 24, 2006, 19:47:22 pm »
Благодаря Нева! Днес прочетох в "Бизнес Поща" , че лабораторията на болница "Ритъм" също работи със касата.Също така днес гинеколога ми обясни за ТАТ и МАТ.
     
*
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #6 -: Юли 31, 2007, 18:53:21 pm »
  Удачно ли е да си правя хормонални изследвания в лабораторията на  в ДКЦ 1 в Стара Загора?Аз нямам особено желание точно там ,но гинекологът ми настоява?
*
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #7 -: Август 03, 2007, 09:47:24 am »
Мислех за Германо-българската лаборатория.А ТАТ и МАТ не се ли поемат от здравната каса?
За Зинвест ли става въпрос? Ако е тя - там правят всичко и работят с касата. Аз там си правя изследванията, дори може и по и-мейл да получиш резултата. За тат и мат не знам дали се поемат - трябва да питаш ендокринолог, ако ти ги пусне - добре.
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #8 -: Август 04, 2007, 06:44:36 am »
Мислех за Германо-българската лаборатория.А ТАТ и МАТ не се ли поемат от здравната каса?
За Зинвест ли става въпрос? Ако е тя - там правят всичко и работят с касата. Аз там си правя изследванията, дори може и по и-мейл да получиш резултата. За тат и мат не знам дали се поемат - трябва да питаш ендокринолог, ако ти ги пусне - добре.
Благодаря Титката, но от март 2006г/от тогава е постинга ми/, поназнайвам някои неща  :).
     
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #9 -: Август 09, 2007, 23:15:44 pm »
Мислех за Германо-българската лаборатория.А ТАТ и МАТ не се ли поемат от здравната каса?
За Зинвест ли става въпрос? Ако е тя - там правят всичко и работят с касата. Аз там си правя изследванията, дори може и по и-мейл да получиш резултата. За тат и мат не знам дали се поемат - трябва да питаш ендокринолог, ако ти ги пусне - добре.
Това е възможно най-тъпата лаборатория с най-неверните резултати. ТАТ и МАТ в радиоизотопния, останалите или в ритъм или в студентската поликлиника.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #10 -: Август 10, 2007, 09:14:37 am »
  Кое наричаш студентска поликлиника?Горе по пътя към Лозенец ,на завоя ли?
*
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #11 -: Август 10, 2007, 14:08:19 pm »
  Кое наричаш студентска поликлиника?Горе по пътя към Лозенец ,на завоя ли?
Точно там е. Репрудоктивни хормони работят само в четвъртък и може да се наложи да поизчакаш няколко дни за резултатите.
     
*
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #12 -: Август 13, 2007, 11:40:31 am »
Мислех за Германо-българската лаборатория.А ТАТ и МАТ не се ли поемат от здравната каса?
За Зинвест ли става въпрос? Ако е тя - там правят всичко и работят с касата. Аз там си правя изследванията, дори може и по и-мейл да получиш резултата. За тат и мат не знам дали се поемат - трябва да питаш ендокринолог, ако ти ги пусне - добре.
Благодаря Титката, но от март 2006г/от тогава е постинга ми/, поназнайвам някои неща  :).


 :oops: dani_ j съжалявам, изобщо не съм обърнала внимание на датата, а и не съм искала да те обидя де, ние всички се учим, за жалост от нашите неуспешни опити...
 :bighug:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #13 -: Август 13, 2007, 21:09:55 pm »
Споко Титката! Не съм тънкообидна  :lol:.
     
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #14 -: Август 14, 2007, 22:05:27 pm »
Титката предложението за петък 18.30-19.00 /място Филибето/важи и за теб, ако решиш че искаш да ни видиш и се пристрашиш да се покажеш.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #15 -: Август 15, 2007, 08:35:44 am »
малко  :offtopic:
мен не ме е страх бе  :lol: само че ми са далече тези срещи, чета ги аз и ви се радвам  :lol:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Лаборатория в Стара Загора ТАТ и МАТ
« Отговор #16 -: Август 15, 2007, 14:25:35 pm »
ми тогава- инфо за Стара Загора само лично на кръчма- ха да ви видим тогава колко не ви е страх  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит