0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Инсеминации, юли...нова тема, нов късмет!!!
« Отговор #100 -: Юли 29, 2007, 08:27:08 am »
Току що си направих втори тест и пак се появи втората чертичка малко по-тъмна от вчера,но пак по-бледа от контролната.Само че имах леко зацапване и много се притеснявам!Благодаря ви ,че стискахте палци толкова силно :bighug:дай Боже всекиму.

Дай Боже!Дано!Късмет,мила! :goodluck:

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Инсеминации, юли...нова тема, нов късмет!!!
« Отговор #101 -: Юли 29, 2007, 11:26:20 am »
Току що си направих втори тест и пак се появи втората чертичка малко по-тъмна от вчера,но пак по-бледа от контролната.Само че имах леко зацапване и много се притеснявам!Благодаря ви ,че стискахте палци толкова силно :bighug:дай Боже всекиму.

 :balk_46:Браво, Vilimili, стискам палци. Всичко ще е наред, ще видиш. :D yahoo_17 preggo
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Инсеминации, юли...нова тема, нов късмет!!!
« Отговор #102 -: Юли 29, 2007, 17:49:57 pm »
Поздравления и от мен, vilimili! Чакаме още по-хубави новини! Успех!

*

    dеkki

  • **
  • 74
  • Вярвам в чудеса!
Re: Инсеминации, юли...нова тема, нов късмет!!!
« Отговор #103 -: Август 08, 2007, 12:04:00 pm »
За съжаление и  моята първа инсеминация на естествен цикъл завърши неуспешно. Но няма отказване, въпреки че не зная какво ще последва по-нататък. Месеца след инсеминацията проследявах растежа на фоликула си и се оказва, че на 11 ден от цикъла аз съм с 28мм фоликул, който най-вероятно няма да се спука. Кротко изчаквам август да свърши и да предприемем нещо по-сериозно.
Успех, момичета! Нямах Интернет и затова толкова късно се отчитам.  :(
*
Re: Инсеминации, юли...нова тема, нов късмет!!!
« Отговор #104 -: Август 08, 2007, 12:14:51 pm »
Месеца след инсеминацията проследявах растежа на фоликула си и се оказва, че на 11 ден от цикъла аз съм с 28мм фоликул, който най-вероятно няма да се спука.

Сьжалявам мила,  :bighug: и при мен фоликула не се спика, беше 22мм.При теб без стимулация ли стана 28мм.и изписаха ли ти някакви лекарства, да се спука кистата?
*

    dеkki

  • **
  • 74
  • Вярвам в чудеса!
Re: Инсеминации, юли...нова тема, нов късмет!!!
« Отговор #105 -: Август 08, 2007, 12:28:01 pm »
Дидре, благодаря ти за бързия отговор.
Всъщност в месеца на  инсеминацията спукахме фоликула с Прегнил. Но месеца след неуспешната инсеминация реших да проследя дали ще имам овулация при една гинеколожка, защото лекуващият ме лекар е в отпуск. Не са ме стимулирали  с нищо.
Сега не зная какво да направя. И гинеколожката се видя в чудо и ме попита кога ще се видя с моя лекар.
Ако някой има идея, може да ме посъветва.  :(
*
Re: Инсеминации, юли...нова тема, нов късмет!!!
« Отговор #106 -: Август 08, 2007, 12:50:38 pm »
Dimaya аз в момента сьм в сьщото положение.В петьк вечерта ми биха 10 000EU Прегнил, но той е за узряване на яйцеклетката, в неделя ми направиха инсеминацията /втора /, при все още неспукан фоликул / и при пьрвата,която беше на естествен цикьл стана по сьщия начин /.В понеделник ме прегледаха, да ли се е спукал фоликула/ на пьрвата,беше спукан на другия дан/,не беше се спукал и вчера и док. ми каза че е станал киста. Изписа ми Дуфастон да пия 10дни.Забравих да спомена, че и моята докторка / д-р.Тимева / е в отпуска, инсето ми прави д-р.Юнакова, на която имам голямо доверия /дек.2006 тя ми направи полипектомия //
Моят сьвет е да се опиташ да намериш дори по тел.лекуващия ти лекар или този, който го замества / обикновенно има такьв /и да ти кажат какво да правиш!!Успех,мила пиши  :goodluck:   :bighug: