0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #500 -: Юли 14, 2007, 09:52:19 am »
бени мерси за пожеланията,да ти се връща и на теб :D
лошото е, че нямам и положителен тест въпреки закъсението
сега отивам да правя кръвен защото търпението ми се изчерпа
поздрави,
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #501 -: Юли 14, 2007, 10:35:41 am »
Стискам ти палци! Аз ще изчакам до понеделник и ще си пусна втори кръвен тест. На първият доста ниски стойности отчете 5.10 но беше едва 26 ден
*

    kremi74

  • *
  • 31
  • Музиката е моят живот
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #502 -: Юли 14, 2007, 14:33:48 pm »
Здравейте,момичета!Поредния чакащ ден и надежди,надежди и в крайна сметка пак нищо.Не,че се отчайвам,ама се уморих,пет години да чакам и да се надявам.Днес направих втори уринен тест,така ми каза док и пак е  :bfn: ,и при това си имам всички ПМС.Все още цикъл нямам,но това предполагам е от Дуфастона.Така както се чувствам до утре ще имам цикъл.Какъв път да хващам вече и аз незнам.Дали пак инсе или направо да действаме за инвитро или просто да спрем до тук и да си подадем документите за осиновяване????!!!!Ще поговоря с мъжо и с док и ще решим.И то с тая наша работа,голям зор.Нали сме музиканти и бачкаме в Норвегия и ноември трябва да заминаваме,с мен ако няма бебе,ако има трябва да търсим друга певица и да уреждаме куп документи,а на практика толкова много време няма.За това се чудя какво да правя.Док излиза за 2 седмици в отпуск и пропускаме момента за трето инсе. :a_sheep_01: :balk_146: :balk_144: Охххххххх!!!Ще се побъркам!!!Успех на всички вас!!! :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: И само :bfp: !!!
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #503 -: Юли 14, 2007, 14:39:42 pm »
Креми, нали още няма М. Така, че споко!!! Гледай само как те успокоявам, ама така успокоявам и себе си :D Прегръдки на всички чакащи! Сега ще се потупам по рамото, че не съм изпаднала в криза още :D Моят мъж трябва тези дни да се обади от САЩ за да разбере какво става, дано имам хубава новина! Ади, цунки на всички!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
*
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #505 -: Юли 14, 2007, 23:10:20 pm »
за съжаление и кръвния тест е кръгла нула  :(
пиша чак сега защото цял следобяд страдах, но вече съм по-добре
явно ми закъснява от утрогестана
август ще почиваме, защото док е отпуска и септември - трето инсе
благодаря ви за подкрепата, ще следя изкъсо вашите резултати  :wink:
успех на всички
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #506 -: Юли 14, 2007, 23:20:16 pm »
vixi...съжалявам мила че отново нещо се е объкало..приеми че това не е твоя път.Не си сама :bighug:Може пък докато си даваш почивка и нещо да стане.Желая ти го от все сърце
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #507 -: Юли 14, 2007, 23:52:38 pm »
Съжалявам, миличка!!! Дано другият път е сполучлив, данооо!!! На мен не ми е дошло още, но нещо ме боли корем и може до няколко часа да цъфна. Ако не се е получило и сега, с док решихме да си почина един месец. И той излиза в отпуск. Дано не се налага да си почивам, но ако е така ще походя на фитнес и на плаж. Прегръщам ви!!!
*
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #508 -: Юли 15, 2007, 09:44:47 am »
Момичета сьжалявам, пожелавам ви повече кьсмет следващия пьт!!! :bighug:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #509 -: Юли 15, 2007, 10:40:41 am »
Момичета,пожелавам ви от сърце :bfp:! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    kremi74

  • *
  • 31
  • Музиката е моят живот
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #510 -: Юли 15, 2007, 14:06:05 pm »
Здравейте!И поредния чакащ ден приключи.И при мен инсето се увенча с неуспех за кой ли  път.3-4 дни болежки и ето ти резултата.Закъсня ми малко от Дуфастона,но поне не съм в невидение с тези закъснения,има ли нещо,няма ли?!Това е големия въпрос?На кръстопът съм какво да правя.Док излиза за 2 седмици в отпуска и изпускаме момента за поредното инсе.Добре е да си почина малко,но време няма.Говорих с мъжо и нещо не можем да се разберем какво да предприемем.Иска ми се да остана тук,в BG и да действам по въпроса,но той пък нещо не ще.Добре е да печелим 2 заплати,но пък моите годинки заминават.Ще се забия в Норвегия за 6 месеца и ето ти годината пак минала,и кво прайм?!Ще говоря и с док и ще решим.Пари-пари,ама като одъртея за кво са ми,тапети ли ще лепя?Така с тая работа ми минаха 3-4 години,откакто разбрахме за проблема.Много е гот,ама като се прибера вкъщи и ми е едно празно,тихо,а искам да дърпам уши и да пляскам дупенце. :bori_008: :balk_134:
Ще се борим до край!УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #511 -: Юли 15, 2007, 14:21:55 pm »
Ще пляскаш дупенцата, мила! :D А сега вземи сопата и бой по неговото!!! :youwoman: :fighting:

Молех се да се получи този месец при теб, но няма да спра с молитвите!
Прегръщам те!
*
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #512 -: Юли 15, 2007, 14:47:41 pm »
благодаря ви още веднъж за милите думи  :D
вчера се бях отчаяла, но днес вече гледам оптимистично и философски на нещата -  те хубавите работи бавно стават са казали хората, така че  ще продължаваме
това за фитнеса е добра идея и аз мисля да поспортувам и да ходя на антицелулитни масажи, че море ни чака все пак - трябва да съм във форма
 :goodluck: на чакщите
*
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #513 -: Август 03, 2007, 15:58:47 pm »
Здравейте, момичета. Ще помоля пълво да ме извините, но досега не съм се престрашавала да се регистрирам в нито един форум. Но вече не издържам. Цяла седмица не мога да спям, не мога да върша нищо - направо ще се побъркам. Сигурно сте се наслушали на всякакви неща, но след дълго ровене в Мрежата, така и не намерих задоволителен отговор на моя въпрос. А той е - колко време остава в кръвта Pregnil-а и може да даде фалшив положителен резултат за бременност. Миналия месец ми поставиха еднократно от лекарството - 10000 единици. След девет дни си направих уринен тест за бременност - отрицателен. На датата, когато трябваше да ми дойде М - дойде и надеждите ми рухнаха. Моного ми беше мъчно. Този месец пак опитахме, като изпълнявахме точно указанията на лекаря. А и показанията ми бяха по-добри. На 23.07. отново ми сложиха 10000 единици от лекарството. В неделя - 29.07 - направих уринен тест, който показа бледа втора линия. Полудях от радост - може би не трябваше. Но откъде да знам, че Прегнила може да остане толкова време в кръвта. Не издържах и на 30.07. си направих кръвен тест - положителен, съответстващ на 3-4 г.с., точният показател не си го спомням, но референтните граници започваха от 9, а моят резултат беше 17, и нещо. Още повече се зарадвах и му повярвах, тъй като съвпадаше с датата, която трябваше да съм заченала и най-накрая годишното чакане да приключи. Преди два дни обаче започнах да си мисля много сериозно върху въпроса са Прегнила и може ли той да даде подобно отражение. На едно единствено място успях да намеря, че организмът се изчиствал напълно от него на 8-мия ден, но не пишеше при наличие на какво количество. А и възможно ли е да даде такива показатели  като моите на осмия ден след неговото прилагане? Определено вече не можех да си намеря място от ужас и вчера си купих тест - тази сутрин го направих и просто не съм на себе си - повече от отрицателен - нямаше дори бледа втора чертичка.Знам, че трябва да чакам датата на М, но нямам сили - нищо не мога да правя, толкова съм изнервена. Не знам как ще издържа още цяла седмица /когато трябва да ми дойде/ и как ще ми се отрази, ако резултатът е отрицателна бременност. Но реших повече тестове да не си правя, докато не ми закъснее - Дай Боже! Някой има ли подебен случай или обяснение, различно от моето?
*
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #514 -: Август 03, 2007, 16:30:13 pm »
Ирис, много пъти сме коментирали темата за прегнила и влиянието му върху тестовете.
При уринарните дава фалшиви резултати, но при кръвните - не.
Според мен тестът ти е положителен. Изчакай до деня на официалния тест или пусни нтори кръвен, за да се види, как нараства резултатът.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #515 -: Август 03, 2007, 16:46:44 pm »
Ирис, мола те не изпадай в истерия, с това най-сигурно ще си навредиш. Споко, кръвния тест не греши  :lol:
В очакване ....
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #516 -: Август 03, 2007, 21:37:53 pm »
Най-сигурния резултат дава само кръвен тест!!!Ирис,успех мила!!!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: ИНСЕМИНАЦИИ-Април и .............
« Отговор #517 -: Август 04, 2007, 08:59:45 am »
IRIS,успех,мила!Дано стане!Дано!
 :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: