0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, помагайте. Последната ми М беше на 03.05.2007, инсето на 17.05 и повторение на 19.05. На 02.06 направих кръвен тест и той беше 26.01, с доктор Владимиров се разбрахме днес на 12.06 да ми е 1 преглед. Днес при посещението при него каза нещо от рода на " има плоден сак", " нивото на бета чехаге е ниско" и нищо повече. Поиска да направя нов кръвен тест, който съответно показа 455. И коментара беше, че плодния сак не се е позиционирал още.
Въпроса ми е дали всичко е ок има ли нещо за което да се притеснявам? Днес докато излезе резултата съм изплакала едно море.......от притеснения да не е  спряло развитието..........Моля ако някой е преживял подобно нещо да сподели. Благодаря предварително. И се извинявам ако е станало дълго и объркано ......
Re: "непозициониран плоден сак" що е то?
« Отговор #1 -: Юни 12, 2007, 21:57:49 pm »
Тити, според мен може и да е рано да се види плоден сак. Аз мисля, че трябва да се изчака още седмица. Мое мнение разбира се. Не се притеснявай, развитието няма да е спряло - виж си ЧХГ-то колко е увеличено.

Желая ти от все сърце - успех!
Re: "непозициониран плоден сак" що е то?
« Отговор #2 -: Юни 14, 2007, 15:45:02 pm »
Мила, тити, Владимиров нищо друго ли не каза  8O Кога ще ходиш отново? Мисля, че засега не е нищо лошо. Иначе със сигурност щеше да ти каже.
Стискам палци за добри новини  :goodluck:
*
Re: "непозициониран плоден сак" що е то?
« Отговор #3 -: Юни 14, 2007, 15:48:38 pm »
тити, защо не го пита него? той има навика да не говори много, но ако го питаш, винаги отговаря. ако много се притесняваш, обади му се и го попитай. така е гадно да си в неведение...
макар че според мен, ако имаше проблем, щеше да ти каже.
дано всичко е наред :crossfingers:

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: "непозициониран плоден сак" що е то?
« Отговор #4 -: Юни 17, 2007, 16:23:13 pm »
Всичко ще е наред.
Д-р Владимиров не обяснява много, но ако питаш винаги отговаря охотно. Не се притеснявай да го разпитваш, отиди пак, питай по телефона. Изключително е загрижен и добронамерен.