0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Имам спина бифида!!!
« -: Юни 02, 2007, 21:47:48 pm »
Имам я и съм приитеснена дали ще мога да си износя бременноста нормално и докрая без усложнения за мене и бебето,знам,че в 6-ти месец се разширяват прешлени и тн.т-помогнете ми със съвет! В 17 г.с.съм!И друго малко различно питане имам-как се смятат месеци г.с.-например от коя до коя г.с.кой месец е-навсякъде различно ми обясняват.
« Последна редакция: Юни 02, 2007, 21:49:48 pm от sladurka »
*
Re: Имам спина бифида!!!
« Отговор #1 -: Юни 02, 2007, 22:32:10 pm »
Сладурка не се притеснявай, майка ми е със спина бифида и имам сестра :)
Най добре е да се консултираш с специалист, но съм сигурна 4е има и други примери , освен майка ми които с тази болест са имали успешни бременности и здрави деца, майка ми дори не е пила фолиева к-на докато е била бременна- тогава е било така!!
Успех
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Имам спина бифида!!!
« Отговор #2 -: Юни 03, 2007, 15:30:39 pm »
Малко се успокоих,но снощи като прочетох как тазовите кости се разширяват и аз и без това имам незатворени прещлени определено се притесних-не стига другите "екстри" и това щеше много да ми дойде.Благодаря за отговора!
*
Re: Имам спина бифида!!!
« Отговор #3 -: Юни 04, 2007, 11:18:34 am »
sladurka гестационните седмици се броят от първия ден на последната менстрауция.

Що се отнася до Псина бифида, надявам се да си пила фолиева киселина и щом вече си в 17 г.с би трябвало доббре да се вижда и как е гръбнака на бебчо.

Успех и късмет!

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън