0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Kiki

izsledvane na hormoni
« -: Юли 25, 2005, 09:06:56 am »
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали генеколог и лаборатория в София за изследване на хормони.Имам окосмяване по корема и областта на гърдите и смятам че може да е генекологичен проблем.Какви са цените на тези изслевдания?
Благодаря и успешен ден на всички!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
izsledvane na hormoni
« Отговор #1 -: Юли 25, 2005, 09:28:55 am »
Репродуктивните хормони се поемат от касата. Така, че си поискай талон за гинеколог или ендокринолог.
Аз последно си ги изследвах при д-р Иванова - Медицински център "Медстом" на ъгъла на Раковска и Дондуков с направление.
За цените виж ТУК .
*
izsledvane na hormoni
« Отговор #2 -: Юли 26, 2005, 09:55:47 am »
Здравей Лали.Искам да те попитам има ли значение кога ще направиш хормоните?Когато аз си правих хорм.изследвания се отпускаха няколко бройки от касата на първо число от месеца,а на мен ми идваше на 15.Както се досещаш свършваха и аз трябваше да си ги платя сама което беше доста трудно.Моля те кажи при тази докторка как стоят нещата.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
izsledvane na hormoni
« Отговор #3 -: Юли 26, 2005, 10:02:27 am »
да има значение ,кога ги правиш.Можеш да вземеш направление на първи и да отидеш на 20-ти ако искаш,защото то важи 1 месец.
<br />
*
izsledvane na hormoni
« Отговор #4 -: Юли 26, 2005, 12:01:48 pm »
Знам,че има значение и,че направлението важи за 1м.,но аз питам дали има достатъчно бройки отпуснати от касата който не свършват за 3 дни,защото както вече писах изследванията които отпускат не стигат до 15-20-то число на месеца.Просто като отидеш на 25-ти примерно и те ти казват бройките свършха трябва вие да си ги платите.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
izsledvane na hormoni
« Отговор #5 -: Юли 26, 2005, 13:31:36 pm »
ами напълно възможно е да свършват в края на месеца все пак.На мен винаги са ми давали направления без проблем и по всяко време.Но какво ти пречи да си вземеш по в началото на месеца.
<br />
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
izsledvane na hormoni
« Отговор #6 -: Юли 26, 2005, 17:52:57 pm »
Няма проблем при тази лекарка, дори и при изтекло направление пак ти пуска изследванията по касата.
*
izsledvane na hormoni
« Отговор #7 -: Юли 26, 2005, 20:05:18 pm »
Извинявайте ако не съм се изказала както трябва,но за 3-ти път пиша,че проблема не е в това,че немога да си взема направление,а в това че хормоните отпуснати от касата свършват много рано и дори и да имаш направление като са свършили няма как да ти ги направят.Ако има отпуснати 30 бройки и те свършат на 12-ти като отидеш на 13-ти ти казват свършиха хормоните елате другият месец.И тъка си оставаш с висящото направление и нищо повече.
*
izsledvane na hormoni
« Отговор #8 -: Юли 26, 2005, 21:56:07 pm »
Лали,моля те дай ми тел.на лекарката.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
izsledvane na hormoni
« Отговор #9 -: Юли 26, 2005, 22:03:02 pm »
Цитат на: a_s_n
Извинявайте ако не съм се изказала както трябва,но за 3-ти път пиша,че проблема не е в това,че немога да си взема направление,а в това че хормоните отпуснати от касата свършват много рано и дори и да имаш направление като са свършили няма как да ти ги направят.Ако има отпуснати 30 бройки и те свършат на 12-ти като отидеш на 13-ти ти казват свършиха хормоните елате другият месец.И тъка си оставаш с висящото направление и нищо повече.

Нещо те будалкат :wink: с идеята да се откажеш.
От 144 взимаш телефона на  медицински център "Медстом" и питаш за д-р Иванова.
*
izsledvane na hormoni
« Отговор #10 -: Юли 26, 2005, 22:21:05 pm »
Благодаря :lol:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
izsledvane na hormoni
« Отговор #11 -: Юли 26, 2005, 23:13:57 pm »
Цитат на: a_s_n
Извинявайте ако не съм се изказала както трябва,но за 3-ти път пиша,че проблема не е в това,че немога да си взема направление,а в това че хормоните отпуснати от касата свършват много рано и дори и да имаш направление като са свършили няма как да ти ги направят.Ако има отпуснати 30 бройки и те свършат на 12-ти като отидеш на 13-ти ти казват свършиха хормоните елате другият месец.И тъка си оставаш с висящото направление и нищо повече.


  aaaaaaaaa извинявай,аз разбрах,че направленията свършват и това е проблема. :oops:
<br />
*
izsledvane na hormoni
« Отговор #12 -: Юли 27, 2005, 09:50:54 am »
aaaaaaaaa извинявай,аз разбрах,че направленията свършват и това е проблема. :oops: [/quote]

 :lol: Няма нищо.И аз разбрах,че не се ме разбрала. :lol:
izsledvane na hormoni
« Отговор #13 -: Юли 27, 2005, 09:51:10 am »
Ами намери си друго място, където хормоните не свършват толкова бързо!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!