0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Естрадиол стойност
« -: Март 13, 2009, 14:59:14 pm »
Мацки, моля Ви, помогнете ми да си разбера резултата на Естрадиол 1.57 nmol/l, че не успях да видя тази референтна стойност дали е наред в резултатите ми онлайн.
Re: Естрадиол стойност
« Отговор #1 -: Март 13, 2009, 15:13:24 pm »
Мацки, моля Ви, помогнете ми да си разбера резултата на Естрадиол 1.57 nmol/l, че не успях да видя тази референтна стойност дали е наред в резултатите ми онлайн.
Много зависи по кое време на цикъла е правено изследването.
Норма:
ф.ф. 39-189 pg/ml
л.ф. 49-309 pg/ml
о.ф. 94-508 pg/ml
м.п.  0-77  pg/ml
[/url]
Re: Естрадиол стойност
« Отговор #2 -: Март 13, 2009, 15:21:10 pm »
Благодаря за бързия отговор, но мен ми трябва същата мерна единица, предполагам е различна стойност с nmol/L. Направено ми е на 5 ден от цикъла.
Re: Естрадиол стойност
« Отговор #3 -: Март 13, 2009, 15:36:42 pm »
Благодаря за бързия отговор, но мен ми трябва същата мерна единица, предполагам е различна стойност с nmol/L. Направено ми е на 5 ден от цикъла.
В такъв случай-съжалявам миличка, но не мога да помогна. Аз не обърнах внимание на мерната единица/изчисляването е много бавно, но няма да навлизам в подробности/. Предполагам, че някое от останалите момичета ще ти помогне, ако референтните стойности при нея са в тази мерна единица. А за най-лесно-попитай лекаря си osi_9
[/url]
Re: Естрадиол стойност
« Отговор #4 -: Март 26, 2009, 20:44:12 pm »
Момичета може ли някоя от вас да ми каже дали ми е добре стойността на естрадиола ако изследванията са правени на втория ден от цикъла и стойността е 58.0 pmol/l
Благодаря ви предварително!