0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
още една сред вас
« -: Юни 17, 2005, 02:07:08 am »
Здравеите, малко ми е трудно да пиша на кирилица ....
Открих ви отдавна но чак сега се реших да пиша, на 27 години съм омъжена от 9 години, доста несериозна винаги очаквам всичко да стане от самосебеси  от обикаляне по лекари не се установи нищо , всички изследвания сьм правила с изклчение на лапаро. След всички други изследвания е неустановен стерилитет.
Благодария ви , ще се радвам ако си пишем
*
още една сред вас
« Отговор #1 -: Юни 17, 2005, 07:33:09 am »
:welcome3: SANY.С малко повече тренировки ще се научиш много бързо и лесно да пишеш на кирилица :balk_121:  особено ако влизаш в чата,там също си добре дошла!Това че си доста несериозна не е особенно добре ама тука ще те вкараме в час :balk_149: А относно проблема ви не можах да разбера спермограма правили ли сте?
Ще се радвам да пишеш и да разкажеш повече работи за себе си!Поздрави
още една сред вас
« Отговор #2 -: Юни 17, 2005, 15:38:58 pm »
Здрасти Сани,
Добре дошла, и традиционният поздрав: да не се задържаш дълго :wink:
Пиши ако искаш повече за изследванията, които си правила - кога, къде, резултати, така ще можем да ти дадем вероятно някоя добра идея какво още да проверите.

Поздрави 8)
Благодаря ти, Бени!







*
пак аз
« Отговор #3 -: Юни 17, 2005, 21:28:21 pm »
Здравейте , по-подробно да разкажа за мен, от Пловдив съм правила съм хормонални изследвания , ехографски, измерване на фуликули, снимка на главата за някаква жлеза, спермограма също, снимка на тръби и мисля че това е.Искаха да ми правят лапаро но ме хвана страх никога не ми е правена операция .....
Все очаквам че ще стане ей така ....бебето , но не става.
Понякога си мисля че може би още не съм готова да стана майка и затова не се получава, минала съм и през това да си мисля че всеки месец сьм бременна ....е вече не го правя.
Не си мислете че сьм изгубила надежда, напротив винаги съм знаела че някой ден ще имам бебче, и си чакам този ден.
На хорските приказки от рода на :"кога ще имате бебе " вече не обръщам внимание а и повечето вече не питат.
Искам да ви кажа че от вас научавам по-вече неща от където и да е другаде.
Благодаря за отговорите.
Засега е това ...искам всички да се преместим в клуба бъдещи майки поскоро, и никой повече да няма този проблем.
целувам ви
*
още една сред вас
« Отговор #4 -: Юни 17, 2005, 21:48:44 pm »
Sany, Добре дошла и дано ден по-скоро се преместиш в клуба на щастливите майки  :)
*
още една сред вас
« Отговор #5 -: Юни 19, 2005, 20:28:19 pm »
Добре дошла и от мен Sany
Присъединявам се към момичетата и нека час по скоро да се изнесем дружно в клубът на бъдещите майчета
още една сред вас
« Отговор #6 -: Юни 29, 2005, 13:21:31 pm »
Здравей Сани, добре дошла при нас, даже й в най-скоро време да бъде "бъдеща майка" което естествено ти пожелавам от сърце, е добре пак да си общуваш с нас и да ни пишеш!
Успех! :)
още една сред вас
« Отговор #7 -: Юни 29, 2005, 13:35:37 pm »
Добре дошла майна  :wink:  
Абе има по надолу във форума дневници, ако искаш там напиши хормоните с какви са резултатите, стойности, както и на спермограмата, абе всичко от А до Я. Че всеки доктор си талкува различно всичко. Е не че сме доктори тук, но все пак всеки е минал през нещо и знае всичко из основи за неговия проблем!
Дано да сме ти полезни.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!