www.zachatie.org
Справочник => Адреси на клиники, лаборатории, лекари => Темата е започната от: mimon4e99 в Август 06, 2014, 12:22:54 pm
-
Здравейте на вси4ки,искам да ми дадете препоръка за някоя добра клиника в Пловдив,благодаря ви и успех.
-
Клиниката в Пловдив е Селена. Има втора - Бора, с много малко пациенти и много слаба посещаемост. В началото на новата година ще заработи и нова, израелска клиника.
Като за начало бих ти препоръчала д-р Даскалов намира се на Пещерско шосе, работи и в Селена. http://www.invitro-plovdiv.com/
-
Сакън, авалонче, само не и Бора! Там са си останали на ниво от преди много години!
-
Зa първи път ще ходa по доктори зa тaкивa рaботи и зa товa питaм...опитвaм се дa зaбременея от няколко месецa и не се получaвa a пък съм и нa 34гд вече и нямa време дa се чaкa
-
Сакън, авалонче, само не и Бора! Там са си останали на ниво от преди много години!
Ами, аз не посмях да го кажа, за това само изброих какво има (ще има), като леко намекнах и препоръчах д-р Даскалов за П-в, въпреки, че не съм му била пациентка.
-
mimon4e99, правилно казва avallon - първо посети д-р Даскалов. Аз му бях пациентка и имам прекрасни впечатления.
И за другите неща са прави момичетата.
Понеже аз съм си от Пловдив, ако искаш и смяташ че имаш нужда, просто да поговориш с някой преминал през това, пиши ми ЛС да се разберем и видим някъде.
-
Pesheck мерси за добрината,писала съм ти на лично съобщение. :)
-
Avallon mersi za preporukata :D
-
Всъщност клиниката за която говори avallon вече работи от около месец. В смисъл имат вече нужните разрешителни. Нови (стараещи се) със съвсем нова техника и въвеждащи директно методите на работа на израелските клиники и под „надзора“ на проф.Лауфер - един от водещите специалисти по репродуктивна медицина.
п.п. mimon4e99, нямам ЛС от теб.
-
опс, извинявам се за неточната информация.
Peshek, благодаря за корекцията.
-
Pesheck натиснах на лс в ляво под снимката ти и ти изпратих,не знам защо не е полу4ено странно,,